GMS Bilişim Bilişim Teknolojileri sahip olduğu sertifikalı uzman , mühendis kadrosu ile kurumsal alandaki firmaların Bilgi İşlem altyapılarının sorunsuz bir yapıya kavuşabilmesi amacıyla kurulum ve entegrasyonlarını projelendirip hayat geçirmektedir.

Bu çözümleri sunarken, marka bağımlılığı olmadan en uygun sistemi projelendirip en uygun çözümü müşterilerine sunmaktadır. GMS Bilişim Bilişim Teknolojileri olarak verdiğimiz kurulum hizmetleri , proje altyapısından başlayarak , marka bağımsız olarak uygun donanım ve yazılımların seçilmesi, fiziki şartların uygunluğunun sağlanması, ve hayata geçirilirken tüm detayların önceden planlanması esasına dayanır.

Hedef her zaman daha performanslı ve uzun vadede çalışacak bir sistemin hayat geçirilmesidir.

Sistem odası düzenleme, server ve kablolama kabin düzenlemeleri gibi ,temel hazırlıklar da bu kapsam içindedir. Yeni ofis kuruluşları ve taşınmalar sırasında da mevcut bilgisayar sistemlerinin sökülerek yeni ofise tekrar kurma ve ayarlarının yapılması yine bu kapsam içerisindedir. Ayrıca kurs, seminer, fuar v.b stand ve salonların hazırlanması, Geçici ofis kurulumları için her türlü yazılım , donanım ve alt yapı kiralama hizmetleri de yer almaktadır.