GMS Bilişim Bilişim, Microsoft Yazılım Lisanslaması konusunda kurumunuz için en doğru ve en ekonomik lisanslama modellerinin belirlenmesi, mevcut kampanya ve özel şartlardan en doğru biçimde yararlanmanızı sağlar. Şirketimiz lisanslama danışmanlığı, lisans projelendirme ve mevcut lisanslarınızın envanterinin çıkarılması ile ilgili hizmetleri ücretsiz tarafınıza sunar.

GMS Bilişim Bilişim, lisanslama konusunda kurulduğu yıldan bu yana yaptığı çalışmalarda elde ettiği bilgi birikimini sürekli yenilenen modelleriyle geliştirmektedir, her firma için ayrı bir model oluşturarak en ekonomik ve ideal çözümü sunmaktadır. Bu çalışmalarda firmanın ihtiyacı kadar lisansı satın alması ve uygun lisanslama yapılması hedeflenmektedir. Microsoft ile gerçekleştirdiği çözüm ortaklığı kapsamında GMS Bilişim, en güncel lisanslama modellerini uygun çözümlerle firmalara özelleştirirken, firma yetkililerini bu konuda bilgilendirmektedir.

GMS Bilişim, Microsoft lisanslarını aylık olarak kiralayabilmektedir. Böylece her ay kullanılan ürün kadar kira ödeyerek en son versiyon ürünleri düşük ödemelerle kullanmak mümkün olmaktadır.

Lisanslama ve kampanyalarımız için bizimle irtibata geçiniz.